Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Herečka Tereza Šefrnová (40) je dvojnásobnou maminkou: Synovi dali krásné jméno

Herečka Tereza Šefrnová (40) je dvojnásobnou maminkou: Synovi dali krásné jméno
Zdroj: koláž eXtra / archiv Terezy Šefrnové
+ Další 4 fotografie
radostná událost
Známá česká herečka Tereza Šefrnová (40) se může těšit z nového přírůstku do rodiny. Doma jí dělá radost už její dvouletá dcerka Ema, která má nového sourozence. Šefrnová tentokrát nerodila přirozenou cestou, ale podstoupila císařský řez, který si po prvním porodu naplánovala.

Tereza Šefrnová je česká herečka, scenáristka. režisérka, spisovatelka a moderátorka. Před dvěma lety porodila své první dítě, dceru Emu a jen dva roky a čtyři dny poté se jí v pražském Motole narodil syn. "Už je to tady, máme syna! A je krásnej. Nejlepší porod ever od doktora Horáka a jeho týmu. Víc info později, jdeme spát," napsala Tereza na sociální sítě.

Po přirozeném porodu zvolila císaře

S tím, že je těhotná, se svěřila na sítích už v půlce května. Na svém facebookovém profilu sdílela životní událost, ve které označila i svého manžela Jana Hájka. "Stal se zázrak a letí k nám pták. Není jisté, zdali to bude čáp nebo vrána, ale určitě nese velmi cenný náklad. Vzhledem k tomu, že delivery si teď objednává kde kdo, tak prý má doručení až za dva měsíce," radovala se Tereza.

A 21. července se pochlubila, že porodila. První dceru Emu porodila přirozeným způsobem, což jí prý dalo pořádně zabrat. Holčička měla téměř pět kilo a to musel být pořádný očistec. U porodu syna se rozhodla pro císařský řez. Syn Martin, jak ho pojmenovali s manželem, vážil podle Super.cz 2690 gramů a měřil 51 centimetrů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy