Jedno zakopnutí před dvěma lety stálo Lucii málem život. Sympatická Lucie tehdy nečekaně otěhotněla, bylo jí 18 let a na to, aby vychovávala dítě, se podle svých slov necítila. Rozhodla se proto jít na potrat, na který ale neměla dostatek financí.

Pro deník Blesk Lucie uvedla, že se na privát dostala přes kamarádku.

„Bavila jsem se s ní o tom, že jsem těhotná, že bych chtěla jít na potrat, ale že se mi zpozdila výplata,“ uvedla pro Blesk Šteflová.

Herečka si tehdy vydělala potřebných 8 tisíc a s prostitucí skončila. Už nikdy nejstarší řemeslo vykonávat nechce. Celá „kauza“ ohledně prostituce není tedy nic jiného než jedno nerozvážné rozhodnutí mladé holky, která byla tou dobou skoro ještě dítětem.

Téma, které se otevřelo naprosto nečekaně a mělo zůstat navždy v minulosti, bohužel Lucii zasáhlo natolik silně, že se psychicky složila. Podle informací eXtra.cz skončila v péči lékařů, kteří měli nejprve obavy o její život. Po krátké hospitalizaci, kde pomáhali zejména její bolavé duši, lékaři dívku propustili domů.

Šteflová je herecky velmi nadaná a její kariéra ještě rozhodně nekončí. Nejen její blízcí, ale také příznivci a kolegové doufají, že se brzy zotaví a bude zase dobře.