Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Herečka Sandra Nováková upřímně: Stydím se za svoji divokou pubertu

Herečka Sandra Nováková upřímně: Stydím se za svoji divokou pubertu
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
Zběsilá puberta
Kdo by neznal herečku Sandru Novákovou (37)? Na televizních obrazovkách ji můžeme sledovat už přes dvacet let. Dnes je ze Sandry dáma, která vychovává syna. Jenže ne vždy byla tak vzorná. V pubertě si toho zažila hodně a i ona sama se za své mladší já stydí.

Herečka Sandra Nováková na sebe upozornila už v roce 1993, když se poprvé objevila před kamerou v seriálu Správná šestka. Divákům se do paměti vryla o rok později v seriálu Bylo nás pět, kde si zahrála i s bratrem Adamem Novákem. Možná jste ji intenzivněji zaregistrovali i v roce 2007, kdy byla obsazena do jedné z hlavních rolí ve filmu Pusinky.

Ačkoli se vždy jevila jako naprosté neviňátko, v pubertě to bylo pěkné kvítko. Kdysi v jednom rozhovoru dokonce přiznala, že ji matka vyhodila z baráku a nevěděla si s ní rady. Tenkrát šla Sandra bydlet na týden ke klukovi, kterého teprve ten víkend poznala na mejdanu. Byl to Tomáš Třeštík, manžel spisovatelky Radky Třeštíkové

Uměla se do toho pořádně opřít a ráda provokovala. Odvážným fotkám se nikdy nebránila.

Sandra si na sociální síť přidala fotku z období, kdy byla v pubertě. Snímek zaujme hned na první pohled, protože je dost žhavý. Sandra dokonce nemá ani podprsenku. Jenže dnes už je vše jinak a ze Sandry je dospělá ženská, která má priority úplně jinde. Sama se za svoji pubertu dost stydí. "Bych to svoje dospívání nejradši zpětně zakázala!" napsala na sociální síti.

Dnes je hrdou matkou, pro kterou je nejdůležitější výchova syna. Stále se ale naplno věnuje herectví. Aktuálně můžeme Sandru sledovat na obrazovkách televize Prima v seriálu Modrý kód

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy