Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Herečka Sandra Nováková nafotila odzbrojující snímky: Bradavku jsem pro jistotu zakryla

Herečka Sandra Nováková nafotila odzbrojující snímky.
Zdroj: Archiv Sandra Nováková / foto Petr Weigl
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Herečka Sandra Nováková (38) patří mezi nejpůvabnější ženy českého showbyznysu. Navzdory koronavirovému období prožívá krásné období ve společnosti svého syna Mikuláše a snoubence Vojtěcha Moravce (33), se kterými si užívá zimních radovánek. Tentokrát se Sandra o něco více odvázala a sdílela odzbrojující snímek nahoře bez, kde nechala vyniknout své přednosti.

Herečka Sandra Nováková se dostala do povědomí lidí zejména díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila sestřičku Gábinu. Ordinaci ale po nějaké době opustila a nyní září v primáckém seriálu Sestřičky, kde ztvárňuje sestřičku Sašu.

Ač Česko stále obléhá koronavirus a nekončící vládní nařízení, Sandra přesto neztrácí úsměv na tváři. Radost jí dělá především její syn Mikuláš a snoubenec, režisér Vojtěch Moravec, kterému řekla "ano" bez pár dní přesně před rokem.

Pohled pro bohy

Kromě společných rodinných snímků herečka za poslední dobu sdílela i několik odzbrojujících fotek, na kterých vyniká nejen její půvab, ale také smyslné křivky. "Bradavku jsem pro jistotu rovnou vymazala, nechci zas někoho pohoršit," napsala k jedné z fotografií.

V galerii se podívejte, jak půvabnou herečku zvěčnil nejen fotograf Petr Weigl, ale také její snoubenec Vojtěch, který se při pohledu na svou ženu musí dmout pýchou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy