Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Herečka Sandra Nováková nafotila odzbrojující snímky: Bradavku jsem pro jistotu zakryla

Zdroj: Archiv Sandra Nováková / foto Petr Weigl
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Herečka Sandra Nováková (38) patří mezi nejpůvabnější ženy českého showbyznysu. Navzdory koronavirovému období prožívá krásné období ve společnosti svého syna Mikuláše a snoubence Vojtěcha Moravce (33), se kterými si užívá zimních radovánek. Tentokrát se Sandra o něco více odvázala a sdílela odzbrojující snímek nahoře bez, kde nechala vyniknout své přednosti.

Herečka Sandra Nováková se dostala do povědomí lidí zejména díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila sestřičku Gábinu. Ordinaci ale po nějaké době opustila a nyní září v primáckém seriálu Sestřičky, kde ztvárňuje sestřičku Sašu.

Ač Česko stále obléhá koronavirus a nekončící vládní nařízení, Sandra přesto neztrácí úsměv na tváři. Radost jí dělá především její syn Mikuláš a snoubenec, režisér Vojtěch Moravec, kterému řekla „ano“ bez pár dní přesně před rokem.

Pohled pro bohy

Kromě společných rodinných snímků herečka za poslední dobu sdílela i několik odzbrojujících fotek, na kterých vyniká nejen její půvab, ale také smyslné křivky. „Bradavku jsem pro jistotu rovnou vymazala, nechci zas někoho pohoršit,“ napsala k jedné z fotografií. V galerii se podívejte, jak půvabnou herečku zvěčnil nejen fotograf Petr Weigl, ale také její snoubenec Vojtěch, který se při pohledu na svou ženu musí dmout pýchou.

Související články

Další články