Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Herečka Sandra Nováková nafotila odzbrojující snímky: Bradavku jsem pro jistotu zakryla

Herečka Sandra Nováková nafotila odzbrojující snímky.
Zdroj: Archiv Sandra Nováková / foto Petr Weigl
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Herečka Sandra Nováková (38) patří mezi nejpůvabnější ženy českého showbyznysu. Navzdory koronavirovému období prožívá krásné období ve společnosti svého syna Mikuláše a snoubence Vojtěcha Moravce (33), se kterými si užívá zimních radovánek. Tentokrát se Sandra o něco více odvázala a sdílela odzbrojující snímek nahoře bez, kde nechala vyniknout své přednosti.

Herečka Sandra Nováková se dostala do povědomí lidí zejména díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila sestřičku Gábinu. Ordinaci ale po nějaké době opustila a nyní září v primáckém seriálu Sestřičky, kde ztvárňuje sestřičku Sašu.

Ač Česko stále obléhá koronavirus a nekončící vládní nařízení, Sandra přesto neztrácí úsměv na tváři. Radost jí dělá především její syn Mikuláš a snoubenec, režisér Vojtěch Moravec, kterému řekla "ano" bez pár dní přesně před rokem.

Pohled pro bohy

Kromě společných rodinných snímků herečka za poslední dobu sdílela i několik odzbrojujících fotek, na kterých vyniká nejen její půvab, ale také smyslné křivky. "Bradavku jsem pro jistotu rovnou vymazala, nechci zas někoho pohoršit," napsala k jedné z fotografií.

V galerii se podívejte, jak půvabnou herečku zvěčnil nejen fotograf Petr Weigl, ale také její snoubenec Vojtěch, který se při pohledu na svou ženu musí dmout pýchou.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy