Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Herečka Regina Rázlová (71) v OHNIVÉM VĚZENÍ: Její auto začalo za jízdy hořet!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
nehoda
Když se herečka Regina Rázlová (71) vydala autem do Prahy, netušila, v jak hororový zážitek se jedna zdánlivě obyčejná jízda změní. Její auto začalo v Čestlicích za jízdy hořet a Rázlová byla v takovém šoku, že nebyla schopná vystoupit.

Když se Regina Rázlová vydala na DAMU, kde učí herectví, začaly z motoru jejího auta šlehat plameny. Herečka stihla zaparkovat u obchodního centra v Čestlicích u Prahy, vystoupit ovšem nezvládla. „Najednou jsem byla jak paralyzovaná a nemohla si vzpomenout, co mám dělat. Byla jsem v šoku,“ popsala Rázlová pro server Blesk.cz.

Herečka byla naprosto v šoku. „Naštěstí přiběhli nějací muži a začali mě tahat z auta ven. Byli to také oni, kdo přivolal hasiče a policii. Já v ten moment ani nevěděla, na jaké číslo mám volat. Sama to nechápu,“ vysvětlila.

Dohromady 7 mužů zachránilo z hořícího auta nejen herečku, ale i její osobní věci. „Z blízkého obchoďáku ale přiběhli další zaměstnanci s velkými hasičáky a pak už přijeli hasiči. Plameny uhasili, ale auto je stejně na odpis,“ dodala Rázlová.

Související články

Další články