Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Herečka promluvila o traumatu: V 15 letech ji natočil starší muž, jak s ním přišla o panenství

Anglická herečka Denise van Outen.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
Traumatický zážitek

Anglická herečka a televizní osobnost Denise van Outen (47) prolomila po mnoha letech mlčení a rozhodla se svěřit s velmi traumatickým zážitkem, který v dětství zažila. Jak informoval The Sun, v patnácti letech měla mít pohlavní styk se starším mužem, který si to celé natočil. Podle informací se mělo jednat o pomstu, ale jí to způsobilo celoživotní trauma.

V showbyznysu se pohybuje již tři desetiletí. Anglická televizní osobnost a herečka Denise van Outen se však nyní podělila s děsivým traumatem, který zažila, když jí bylo pouhých patnáct let.

Třiadvacetiletý muž si totiž tajně natočil, jak s ním přišla o panenství. Vše se dělo bez jejího vědomí a mělo se jednat o pomstu, jak upozornil web The Sun. Tento zážitek ji poté pronásledoval pěknou řádku let a pronesla o něm, že je to „její nejhorší noční můra.“

Nyní je maminkou 12leté dívky

„Později se ukázalo, že nejsem jediná dívka, které to udělal. Policie zjistila, že jich bylo mnohem víc. Případ šel k soudu a odhalil, jaký ten člověk doopravdy je,“ nechala se slyšet Denise. Video začalo kolovat po internetu o několik let později, kdy se Denise stala známou osobností.

O celém traumatu se rozhodla promluvit až nyní, protože sama vychovává dvanáctiletou dceru a chce, aby se jí nic takového nestalo. „Jsem maminkou dvanáctileté dívky a doufám, že když promluvím o svých vlastních zkušenostech, ať už jsou dobré nebo špatné, upozorní ji to na problémy, které se kolem nacházejí, a půjdu jí nakonec příkladem,“ dodala.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy