Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Herečka Pavla Tomicová zažila osobní peklo: První manželství skončilo neobvykle

Zdroj: cinemart.cz
+ Další 4 fotografie
Zlomené srdce
Herečka Pavla Tomicová zažila v prvním manželství šílenou potupu. Tím, co ji potkalo, by si jistě nechtěla projít žádná žena. První manžel, se kterým má syna Adama, ji opustil, protože si našel někoho jiného. Muže. Manželství se rozpadlo jako domeček z karet a Pavle nezbylo nic jiného, než nechat čas zahojit rány.

Oblíbená česká herečka Pavla Tomicová (57), která zazářila například ve filmu Snowboarďáci nebo v seriálu Ulice a také v taneční show StarDance, aktuálně žije s manželem a hercem Ondřejem Malým. Pavla se za Ondřeje provdala už před šestnácti lety. Společně tvoří velmi stabilní pár. Pavla je v manželství šťastná a spokojená, jenže ne vždy tomu tak bylo. V prvním manželství si totiž prošla doslova osobním peklem.

Zlomené srdce

Než se Pavla dala dohromady s Ondřejem, její život poznamenal vztah, který skončil za dost zvláštních okolností. Po deseti letech společného vztahu totiž bývalý manžel Pavle oznámil, že ho už nadále nepřitahuje.

Otec jejího syna Adama našel zalíbení v mužích. "Tu depresi nikdo, kdo nic podobného nezažil, nepochopí. Cítíte se strašně zneužitá, a navíc o svou lásku ani nemůžete bojovat. Předem víte, že jakýkoli chlap má větší šanci než vy, i kdybyste se na hlavu postavila," svěřila se herečka pro Aha!

Zůstala se zlomeným srdcem a nezbývalo nic jiného, než to nechat být. Manžel odcestoval do Ameriky, kde by měl žít se svým asijským milencem Raulem. Syn Adam ho prý často navštěvuje.

Související články

Další články