Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Matka oblékla dvouletou dceru do podvazků a lidé zuří: Vypadá jako prostitutka!

Matka oblékla dvouletou dceru do podvazků a lidé zuří: Vypadá jako prostitutka!
Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Terri Kwan je herečka, která je známá hlavně na Tchaj-wanu, a rozhodla se, že své teprve dvouleté dceři vymyslí vskutku originální kostým na Halloween. Jenomže okamžitě poté, co zveřejnila její fotky na sociálních sítích, se na ni strhla vlna obrovské kritiky. Rodiče jí nadávají, že takovýto obleček není rozhodně důstojný pro tak malou holčičku.

Jednačtyřicetiletá herečka Terri Kwan popustila docela hodně uzdu své fantazii při tvorbě kostýmu pro svou malou dcerku. Rozhodla se totiž, že malé dívce vytvoří hodně odvážný převlek. Teprve dvouletá princezna měla na sobě bílé podvazky, kalhotky a podprsenku.

Matka se s fotkami dcery pochlubila na Instagramu a lidé se do ní okamžitě pustili s tím, že takhle se nechová matka. Nelíbilo se jim, že herečka stylizovala tak malou dívku do role Victoria's Secret modelek.

Její halloweenský obleček byl na dítě hodně odvážný, až vulgární. Z komentářů se ozývají názory jako kde nechala Terri Kwan rozum a zda se úplně zbláznila. Ostatní děti měly oproti holčičce opravdu normální kostýmy.

Na fotkách, které Terri publikovala, by si klidně smlsli pedofilové a různé pochybné osoby. Příště by matka měla více používat rozum. Nemyslíte?

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy