Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Herečka Nikol Štíbrová se zasnoubila: Neuvěříte, co zrovna dělala, když ji přítel požádal o ruku!

První fotka snoubenců i se zásnubním prstýnkem těsně po žádosti
o ruku.
Zdroj: Facebook.com
Zdálo se, že tahle šprýmařka nikdy nebude chtít skočit pod čepec, ale došlo i na herečku Nikol Štíbrovou (30). A to by nebyla tahle pohledná blondýnka s prořízlou pusou, kdyby celé zasnoubení na dovolené v Thajsku nepojala s humorem sobě vlastním. Neuvěříte, co zrovna dělala, když ji přítel požádal o ruku.

„Slunce zrovna zapadalo za obzor a my se ruku v ruce procházeli po pláži. Když tu najednou z ničeho nic před námi v písku tisíce okvětních lístků růží ve tvaru srdce a uprostřed! …(dramatická pauza) leží malá černá krabička. OMG WTF. Jsem v šoku, podívám se na něj a než stihnu cokoliv říct, za zády mi začne znít povědomá hudba! Jeden po druhém přitancovávají moji nejlepší přátelé a rodina, za nimi v závěsu přijíždějí první alegorické vozy plné usměvavých Thajců hrajících na kokosy, z nebe prší pestrobarevné konfety a všichni zpívají Ou hepy déééj!“ napsala na svůj profil na Facebooku.

Jenže samozřejmě vše bylo jinak, kdo Nikol zná, tak ví, že na romantiku ji moc neužije. Nakonec prozradila, jak to teda celé proběhlo. Než řekla ano, tak prováděla ústní hygienu!

„No dobře. Přišli jsme z baru. Čistila jsem si zrovna zuby. A když jsem říkala "ANO“, asi jsem vyprskla trochu pasty. A byl to ten den, co se stal Trump prezidentem. Takže jedno je jasný – vydrží nám to až navěky. Amen," dodala Štíbrová a rovnou se pochlubila i fotkou se zásnubním prstýnkem, který rozhodně nebude jen za pár šupů.

Jak Nikol známe, tak se máme na co těšit, co se samotné veselky týče. Určitě to nebude nic klasického, ale jedna velká party plná legrace, jídla a alkoholu.

Související články

Další články