Míša Tomešová (rozená Doubravová) byla známá hlavně tím, že jeden čas bouřlivě randila s dívčím idolem Davidem Gránským. Nakonec ale od něj odešla a za manžela si vzala Romana Tomeše.

Nyní se Míša rozhodla, že novinářům z Aha! do posledního detailu popíše porod syna Kristiánka. Na porodním sále s ní byla asistentka a manžel Roman. Rodila dlouhých 17 hodin. Prý to bylo naprosto příšerné.

Další krize přišla tři týdny po porodu. Bývalá hvězda seriálu Ulice dostala těžkou střevní chřipku a vysoké teploty. Nedokázala se postarat ani sama o sebe. Velkou oporou jí byl právě manžel Roman.

Šestinedělí dokázala Míša zvládnout i díky tomu, že snědla svou placentu. Jak se po porodu cítila? „Paradoxně dobře. Samozřejmě, že první týden jsem byla celá bolavá a nateklá. Bolelo to, ale já jsem si nechala zpracovat svou placentu a brala jsem z ní kapsle. To mi určitě udělalo psychickou pohodu,“ uvedla Míša pro deník Aha!

Míša si už dnes umí představit, že by měla druhé dítě. Už se nebojí toho, že by znovu rodila. Tak třeba někdy ke Kristiánkovi přibude i holčička a Míša si znovu bude moci z placenty udělat vynikající kapsle.