Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Herečka Milla Jovovich (44) porodila třetí holčičku: Dcera dostala opět netradiční jméno

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
radost
Herečka Milla Jovovich (44) se stala potřetí maminkou. Snímek celé rodiny zveřejnila na sociální síti nejstarší dcera Ever (12). Holčičku Osian tak přivítali na svět všichni členové rodiny s velkou parádou. Herečka má s manželem režisérem Paulem W. S. Andersonem ještě čtyřletou Dashiel.

Milla si s manželem a dcerkami užívají nového přírůstku do rodiny. „Vítej na světě, sestřičko Osian! Milujeme tě!!!“ napsala ke snímku hrdá sestra. Ever, která také nemá úplně obvyklé jméno, upozornila na správnou výslovnost sestřina jména. „Vyslovuje se O-shun,“ dodala.

Dojemný snímek celé rodiny sdílela na Instagramu dcera Ever jen pár hodin potom, co se její malá sestřička narodila.

Smutné přiznání

Po celou dobu těhotenství se herečka dělila s fanoušky o své pocity. Svěřila se i se svým smutným tajemstvím, kdy před dvěma lety během natáčení filmu začala ve čtvrtém měsíci rodit.

Ztráta miminka pro ni byla natolik traumatizující, že se jí o tom dodnes zdají noční můry. Prozradila také, že během těhotenství přibrala asi 23 kilogramů, jelikož necvičila, jak tomu bylo u předchozích dvou těhotenství. „Jelikož jsem superparanoidní a opravdu velmi opatrná, abych nedělala nic, co by mě mohlo vystavit riziku potratu,“ narážela na nešťastnou zkušenost.

Hvězda filmu Pátý element je už přes deset let šťastně podruhé vdaná za britského filmového režiséra Paula W. S. Andersona (54).

Související články

Další články