Sympatická Mahulena Bočanová (48) doplatila na důvěřivost. Svou kamarádku si nejen pustila k tělu, ale i ke svým účtům a honorářům, které si měla vyčůraná účetní posílat nikoliv na hereččin účet, ale na svůj. Jenže o tom donedávna neměla Mahulena ještě ani ponětí.

„To ale netušila, jak draze za to zaplatí! Ta slečna totiž na faktury dávala místo jejího čísla účtu svoje,“ prozradil Blesku zdroj z okolí Bočanové.

„Mahulena se teď snaží finanční problémy vyřešit tím, že si zažádala o další hypotéku. Na účtu nemá skoro žádné peníze. Sice jí podvodnice slíbila, že všechno vrátí, ale sama tomu moc nevěří a podala na ni trestní oznámení,“ řekl zdroj.

Nejhorším na tom je, že je Mahulena samoživitelka a nemůže myslet jen na sebe, ale především na svou dceru Márinku. Tak to se teď asi ani nezastaví, jak se bude muset pořádně otáčet.

„Mahulena to s čísly moc neumí, a proto si dlouho nevšimla, jak vesele byla okrádaná. Doteď přišla na částku kolem milionu korun a další sumy dál vyplouvají na povrch,“ dodal dobře informovaný zdroj. Ale herečka se cítí asi dost trapně, že se nechala tak snadno podvést, proto se k celé záležitosti nechce vyjádřit a doufá, že se vše brzy vyřeší a neskončí s dcerou na dlažbě.