Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Herečka Liliane Tiger před plnoletostí uspokojila desítky mužů! Jak si žije bývalá milenka Filipa Renče dnes?

Liliane je milovnice sexu.
+ Další 3 fotografie
Hned jak dosáhla plnoletosti, tak místo na maturitu se Lucie Pudilová začala soustředit na točení filmů pro dospělé. Jenže údajná bývalá milenka režiséra Filipa Renče nebyla žádný andílek ani před dosažením osmnáctin. Tomu byste nevěřili, kolik jako puberťačka stačila vystřídat sexuálních partnerů!

„V 16 letech jsem měla už přes 60 partnerů,“ přiznala útlá blondýnka, vystudovaná kadeřnice a milovnice smaženého sýru. Jenže úpravě vlasů se nikdy věnovat nechtěla, radši měla mužská přirození, která ji fascinovala a stala se její obrovskou vášní.

Liliane patří mezi nejoblíbenější herečky italského pornoherce Rocca Siffrediho, který je považován za nejslavnějšího muže v oboru. Před pár lety se rozhodla, že kariéru ve filmu pro dospělé pověsí na hřebík a začne se živit „poctivou“ prací. Tak se začala živit jako vizážistka, dokonce se dostala do divadla Broadway a Karlín, kde líčila herce.

Tam se také měla seznámit s režisérem Filipem Renčem a prožít s ním i vášnivý románek. Jenže láska rychle vyprchala, a tak se Liliane rozhodla zkusit své štěstí za oceánem a odstěhovala se do zámoří. Tam se určitě její rozsáhlé filmové skóre o nějaké ty zářezy rozroste.

Mohlo by vás zajímat

Další články