Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Herečka Lenka Zahradnická z Ulice ukázala krásné bříško!

Zdroj: Showpix, Nova
+ Další 4 fotografie
Herečka Lenka Zahradnická se objevuje v seriálech i na divadelních prknech. Diváci ji znají hlavně z Ulice nebo z Ordinace v růžové zahradě. Sama se přitom do porodnice dostane co nevidět.

V Ulici ji diváci znají jako Hedviku Gregorovou, kvůli Ordinaci jí všichni říkají Veverka. Doplní tak svoje herecké kolegyně z Novy. Míše Tomešové se v únoru narodil Kristián, Jana Michalov Birgusová v březnu přivedla na svět syna Maxe.

Na place se jako Hedvika vdávala, ale v osobním životě ji čeká ještě větší změna. Její bříško je opravdu výrazné a co nevidět přivede na svět potomka Ve skutečnosti je Lenka pravým opakem své postavy z Ulice a o veselku nestojí.

"Já se hlavně nechci nějak moc vdávat. Nebo – není to můj životní sen jít za princeznu a vdávat se. I když nevím – mě zatím nikdo o ruku nepožádal, možná se zhroutím a řeknu vzlykajícím hlasem: 'Ano! Konečně! Teď hned!' A budu jako dort. Tím myslím, že si na sebe nechám navléct ty šílené 'dortové' šaty," řekla magazínu Vlasta.

Lenka Zahradnická měla slavné partnery. Chodila s Tomášem Klusem (31) nebo Vojtou Dykem (32), ale svého současného partnera tají.

Související články

Další články