Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Herečka Katie Holmes se předvedla bez make-upu: Vypadá jako stařena, která by mohla být svou vlastní babičkou

Katie by se radši měla malovat.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Bývalá manželka herce Toma Cruise Katie Holmes byla vždy taková roztomilá holčička, ale postupem času a asi po starostech s rozvodem jako by z ní vyprchával život. A to se jí vepsalo do tváře. Bez nánosu líčidel by radši neměla opouštět domov.

Bývala to taková krásná holka, která si podmanila celý svět, dokonce i srdce jednoho z nejlepších herců. Jenže kvůli jeho posedlosti scientologickou církví jejich svazek nevydržel. A Katie začaly pořádné starosti.

Hlavně nejvíc ji mělo trápit to, že Tom se nezajímá o jejich dcerku Suri a jak to holčičce vysvětlovat, proč jí vlastní táta už tři roky nezavolal. Do toho se jako máma samoživitelka musela začít otáčet, aby holčičce zajistila podobný luxus, ve kterém odmala vyrůstala.

Všechno dohromady má asi za dopad to, že z tak pohledné herečky se najednou stala stárnoucí paní bez jiskry v oku. Vypadá spíš jako svoje vlastní babička, která na benzinové pumpě zápasila s natankováním a na někoho řvala do telefonu.

Pohledná brunetka by se měla začít víc starat o sebe, méně se nervovat a používat více make-upu. Rozhodně by to Katie prospělo víc než vrásčitá a zadumaná tvář.

Související články

Další články