Miluje okázalou módu, drahé šperky, přepych, být hvězdou stříbrného plátna a do toho všeho byla jednou z nejvýraznějších hvězd poslední řady StarDance. Herečka Jana Plodková (35) ale i přes své zalíbení v luxusu umí překvapit. Na rozdíl od svých slavných kolegů netouží vystupovat na plesech a společenských akcích za velké peníze. Je jí to doslova proti srsti!

„Po tanci se mi moc nestýská. Když StarDance skončí a najednou chybí Marek Eben a celá ta naše parta, tak už postrádám tu správnou atmosféru si jít zatancovat. Zkrátka to pro mě ztratilo smysl,“ popsala své pocity Jana prostřednictvím sociálních sítí.

Janě najednou přišlo líto, že až bleskově rychle vydělala peníze při jednom tanečním vystoupení. Aby sama před sebou měla naprosto čisté svědomí, peníze rovnou pro jistotu poslala na charitu. Herečka si nepřeje, aby byl pro ni tanec jen čistý byznys. To její parťák ze StarDance Michal Padavět si rve asi vzteky vlasy. Na tomhle by si jako profi tanečník opravdu hodně přivydělal. Ale co, umělci jsou bytosti s křehkou duší