Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Herečka Jana Plodková je v tom? Jak se k takové situaci vyjádřila?!

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenství je vždycky pro herečky takové velké rozcestí. Je to totiž povolání, ve kterém vám nikdy nikdo nic nezaručí... a kde dítě je někdy překážkou. Je Jana Plodková skutečně v tom? A co bude dělat?

Herečka a držitelka Českého lva Jana Plodková zveřejnila fotografii, na které pózuje s těhotenským bříškem. Fotografie má v sobě takovou dávku něžnosti, že se nejeden člověk herečky ptá, kdy má termín porodu! Jak to tedy je?

„Třeba se narodí spravedlnost, proč? Proto!“ napsala Jana k fotografii, na které si neodpustila náznak hesel, které nedávno zazněly na Václavském náměstí proti naší vládě. Je tedy jasné, že až se herečce jednou děti narodí, bude je určitě vychovávat a učit správňáckým hodnotám, přes které u ní nejede vlak. Jistě by hypoteticky měla ze svého budoucího syna druhého Václava Havla… kdo by taky ne, že?

„Děkuju, krásko, řeknu maskérkám, ze udělaly břicho jako živý,“ dodala s úsměvem Jana, když jí začali kolegové a fanoušci hromadně k velké “novině” gratulovat. Kdy herečka plánuje založit doopravdy rodinu se neví, a Jana na takové dotazy vždycky odmítá odpovídat. Kariéra je holt kariéra.

Související články

Další články