Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Herečka Jana Paulová (66) je poprvé babičkou! Vnučka dostala krásné jméno

Herečka Jana Paulová s vnučkou.
Zdroj: Se souhlasem Jany Paulové
První vnouče

Herečka Jana Paulová (66) prožívá radostné období. Stala se totiž poprvé babičkou. Její mladší dcera Anežka přivedla na svět holčičku, která dostala krásné jméno Allegra Jana. Herečka má tak pořádný důvod k oslavě.

Hvězda filmů Kameňák, herečka a režisérka Jana Paulová má důvod k radosti. Stala se poprvé babičkou. „Měla jsem to štěstí, že jsem na přání své dcery mohla být u toho, když moje vnučka přišla na svět. Pojmenovali ji Allegra, protože její jméno znamená 'šťastná, živá' a protože má britského tatínka,“ vysvětlila pro Super.cz Paulová.

Vnučka navíc dostala i prostřední jméno Jana. „To prý z lásky ke mně,” prozradila. Herečka se také svěřila, že si všechno okolo miminka užívá a vzpomíná, jak to dělala s holkama ona sama. Kromě dcery Anežky má totiž ještě jednu dceru Adélu.

Radost z prvního vnoučátka

Novopečená babička Jana neskrývá nadšení. „Některé lásky na první pohled vydrží celý život. Tak jsem to měla se svými dcerami a tak to budu mít se svou vnučkou, která se před týdnem 7. 7. narodila. Ani jsem si nemyslela, že být babičkou mi přinese takovou radost a štěstí. Na světě je zase krásně a všechno dává smysl,napsala k instagramovému snímku, na němž je herečka společně s malou Allegrou Janou.

Pogratulovala jí také spisovatelka a scenáristka Halina Pawlowská (66), která napsala: Jano moje milá, moc ti přeju vnučku! Gratuluju! Mám vnuka a jsem šťastná! Tak vidíš, zase jsme to posunuly o level, jak jsme si slibovaly ve čtrnácti.”

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy