Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Herečka Eva Podzimková má druhou dceru: Holčičce dala netradiční německé jméno

Matěj Podzimek s manželkou Evou Podzimkovou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Porod

Herečka Eva Podzimková (34) prožívá radostné chvíle. S manželem Matějem Podzimkem (43) přivítali na světě druhou holčičku, která dostala jméno Berta. Informaci jako první přinesl web Super.

Herečka Eva Podzimková a scenárista Matěj Podzimek se stali dvojnásobnými rodiči. Na světě přivítali holčičku, která dostala jméno Berta. Původ má jméno v Německu a znamená ‚zářící‘ nebo ‚skvělá‘.

„Kolem Evy už obíhá druhá planeta. Jmenuje se Berta! Jsme šťastní a děkujeme. Eva, Lotka, Berta, Matěj,“ prozradil pyšný novopečený tatínek podle informací Super.

Dvě dcerky

Dvojice už vychovává starší dceru Lotku, která se narodila 21. května 2021. „K nejkrásnější ženě světa včera přibyla druhá. Jmenuje se Lota Podzimková a těší se na vás. A Evička je bohyně. Jako všechny maminky,“ pochlubil se tehdy šťastnou novinkou Podzimek podle Blesku.

Matěj Podzimek napsal scénáře například k seriálům Smysl pro tumor, Devadesátky či Ochránce. Eva Podzimková hrála v seriálu Sedm schodů k moci, Slunečná, Božena či ve filmech Probudím se včera nebo Vejška.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy