Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Herečka Eva Holubová vypadá šmrncovně: V 61 letech ukázala postavu v plavkách na pláži

Herečka Eva Holubová vypadá šmrncovně: V 61 letech ukázala postavu v plavkách na pláži
Zdroj: archiv Eva Holubová
+ Další fotografie
Foto
Herečka Eva Holubová (61) se rozhodla strávit podzim ve svém druhém domově. Společně s dcerou odcestovala na malebný italský ostrov Sicílie. Ještě než začaly v zemi platit přísnější pravidla, herečka se naposledy vydala k moři. Při této příležitosti se nechala zvěčnit v plavkách a fanouškům se fotku nestyděla ukázat. Na svůj věk vypadá Eva úchvatně.

Není žádným tajemstvím, že si herečka Eva Holubová již před lety oblíbila Sicílii, největší italský ostrov, který je oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů. Holubová má místo natolik ráda, že si tam pořídila skromný domeček, který se stal jejím druhým domovem.

Odvázala se

Kufry si oblíbená herečka sbalila už v září a společně s dcerou Karolínou odcestovala na Sicílii autem. Užili si tam pár krásných týdnů, ale bohužel pro ně začala na ostrově platit přísná epidemiologická opatření. "A máme to tady. Zákaz volného pohybu po ostrově," informovala o situaci Holubová.

Protože tam končí téměř veškerá zábava, rozhodla se naposledy vyrazit na pláž a zřejmě se tak na nějaký čas rozloučit s mořem. Holubová samozřejmě nezapomněla na své věrné fanoušky, a tak se nechala vyfotit v plavkách.

Jak je vidět, Eva jistě hledí na to, jak vypadá. Očividně se jí dobře daří držet ve skvělé kondici. Ačkoli je Holubové už 61 let, může se pyšnit ukázkovou postavou. Vypadá opravdu skvěle. Jak moc, to se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy