Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Herečka Daniela Šinkorová je první Češka s bílými dásněmi! Jak tohle dokázala?

Daniele (vlevo) se vybělily i dásně… Neuvěřitelné! Vpravo je to
v pořádku…
+ Dalších 13 fotografií
Herečka a muzikálová zpěvačka Daniela Šinkorová je vůbec první Češkou, které se podařilo změnit barvu dásní. Pochlubila se na snímku, z něhož je patrné, že dokázala nemožné... Zářivý úsměv neodhalil jen zářivě bílé zuby, ale i dásně! Daniela je moc velká šikulka, která jistě všem dentistům vyrazila v tuto chvíli dech!

Daniela je půvabná umělkyně, která má zuby ještě bělejší než herec Jiří Krampol. Ten si je ovšem nevybělil, ale podstoupil několik dentálních zákroků, kdy mu byly vyměněny. Ovšem krásná Daniela má nejen zuby bělejší než známý herec, ale její dásně jsou první v Česku, které ztratily přirozenou barvu a vlivem zázraku se staly bílými.

Skutečnost bude ale asi malinko jinde… Šinkorová zřejmě objevila všemožné filtry či aplikace v úpravě snímků na svém mobilním telefonu, a tak se chlubí skvělou bělostí všeho, co by bílé být mělo i nemělo. Při retušování se jí totiž podařilo vybělit i dásně a výsledek je naprosto unikátní. Možná jistým pohledem kuriózní.

Zajímavostí je, že Daniela ke snímku uvedla, že za vše může žvýkačka. „Ano! Na pódium zásadně se žvýkačkou,“ míní herečka. Možná si chtěla říct o pozornost výrobců žvýkaček, nebylo by špatné objevit se v nějaké dobře placené reklamě na žvejky. Jenže poté, co si dokázala vybělit i dásně, to asi nebude tak žhavé.

Mohlo by vás zajímat

Další články