Herečka Dagmar Teichmannová z Pelíšků je po smrti: Život ukončila skokem pod metro
Během včerejšího dne napsalo Městské divadlo Mladá Boleslav na svých stránkách, že zemřela herečka Dagmar Teichmannová Herečce bylo pouhých 39 let.
Portál Blesk dnes informoval, že herečka ukončila svůj život dobrovolně. Podle jejich informací skočila pod metro ve stanici Anděl na trase B. K tragické události mělo dojít už 5. dubna. „Na místo jsme ihned vyslali záchranářskou a lékařskou posádku i inspektora. Bohužel, žena utrpěla zranění neslučitelná se životem,“ uvedla mluvčí zdravotnické záchranné služby hlavního města Jana Poštová. Onou ženou, která skočila pod metro, měla být právě Dagmar.
Podle blízkého zdroje z jejího okolí herečku už delší dobu doprovázely psychické problémy. „Neunesla odchod z divadla a nedařilo se jí ani v osobním životě,“ sdělil zdroj.
Když bylo Teichmannové osmnáct let, zahrála si v legendárním snímku Pelíšky. Na televizních obrazovkách ji mohli lidé vidět v televizní inscenaci režiséra Morisa Issy Dějiny jedné rodiny, v Bakalářích 1998 či v soutěžním pořadu O poklad Anežky České.
Náročný boj Xindla X s kily: Zachránily ho až injekce
Související články

Děsivé pozadí smrti legendárního Lemieuxe. Deset let nemluvil s dětmi, zlomila ho jediná věc

Krutý osud fotbalisty Rajtorala: Boj s depresemi, obří dluhy a tragický konec

Mrazivá slova Petra Jandy po sebevraždě kamaráda z Olympicu. Jsem další na řadě, šokuje

Sebevražda Jiřího Valenty zdrtila jeho nejbližší: Šokující rozhodnutí rodiny hvězdy Olympicu



















































