Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Herečka Barbora Seidlová (38) je stále bez chlapa: Může za to divoký životní styl

Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Bára samotář
Ačkoli herečka Barbora Seidlová patří mezi ty krásnější, stále nemá partnera a děti jsou v nedohlednu. Brzo bude krásce už čtyřicet let, což znamená, že biologické hodiny tikají. Ji to ale očividně vůbec netrápí. Je spokojená se životem a se vším, co se v něm odehrává. Proč si ale herečka, která nově září v Ulici, stále nikoho nenašla?

Barbora Seidlová (38) byla dříve velmi často obsazovanou herečkou. Zazářila jako krásná princezna Zubejda v pohádce Lotrando a Zubejda, ale později se stáhla do ústraní a spíše se objevovala jen na divadelních prknech.

Nyní ohlásila návrat, když přijala nabídku účinkovat v seriálu Ulice v televizi Nova. Bude tak novou posilou do nekonečného seriálu a představí se nám v roli Diany, což je matka zneužité Jany.

V reálném životě ale s rolí matky žádnou zkušenost nemá i přesto, že už jí táhne na čtyřicet. Barbora je však bez chlapa naprosto spokojená a vůbec ji netíží, že nemá děti.

Být bezdětná a svobodná s pocitem volnosti je pro ni dostatečně uspokojující. Nikdy se netajila odvázaným stylem života. Barbora vždy opěvovala svobodu a ráda si užívala. A právě to je podle jejích přátel jeden z důvodů, proč po jejím boku není žádný mužský.

„Bára je hodně svá, nerada se přizpůsobuje, což samozřejmě jejím partnerům vadí. Navíc, je i hodně vybíravá,“ uvedl zdroj z blízkého okolí Seidlové pro server kafe.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články