Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Herečka Bára Mottlová ví, že peníze na stromě nerostou: Z pokladní žhavou makléřkou

+ Další fotografie
Ani herečce a zpěvačce Barboře Mottlové (34) se nevyhnuly problémy spojené s pandemií koronaviru. Na rozdíl od některých lidí si ale Barbora nestěžovala doma, že nemá do čeho píchnout, a začala pracovat jako pokladní v supermarketu. V druhé vlně koronaviru se rozhodla znovu změnit profesi a dala se na dráhu realitní makléřky. Bára mimo jiné před časem prošla pořádnou proměnou, kdy z se z blond barvy obarvila narůžovo.

Původní povolání sympatické Barbory Mottlové je herečka, zpěvačka a příležitostná moderátorka. S příchodem pandemie koronaviru jí ubyla spousta práce a nabídek, a tak se Bára rozhodla, že půjde pracovat za pokladnu do supermarketu.

"Už téměř rok jsou divadla zavřená, což byla moje hlavní profese. Natáčení, projekty a role se také odsunuly, takže je toho teď hodně málo a samozřejmě, že se mi moc stýská, protože divadlo je moje srdcovka. Ráda se ke své profesi vrátím, ale jsem ráda, že si nyní vyzkouším profesi makléřky. To už nepustím," řekla s úsměvem Bára v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Já jsem vždycky říkala, že když bude nejhůř, tak si půjdu sednout za tu kasu. A pak najednou, ze dne na den, byla zavřená divadla. Řekla jsem si, že to zkusím. Mám to tady vedle domu a aspoň dostojím svému slovu. Nejvíce mě překvapilo, jak na to mile a kladně reagovali lidé kolem mě," pokračuje.

Z prodavačky realitní makléřkou

Rok 2021 je pro Báru ve znamení změn. S novým rokem radikálně změnila svou image. Vzdala se blond hřívy a je z ní sexy růžovláska. "Kdy jindy než teď?" odpověděla herečka na otázku, proč tak výrazná změna.

Postupem času se ale k blond vlasům vrátí. "Uvidíme, jak rychle to bude. Myslím, že do jara jsem zpět v plné blond síle. Ale víte, jak se to říká, člověk míní…," říká divadelní herečka.

Kromě změny barvy vlasů se také naplno vrhla do nové práce. "Je to dobrá výzva. Aspoň se naučím novým věcem, kterým nyní moc nerozumím. Takže jsem po tom skočila a teď se učím, abych byla kvalifikovaná," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy