Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Herečce Tori Spelling už je čtyřicet. Sledujte, jak jí obličej zdevastovaly velké dávky botoxu!

Tori Spelling je čtyřicet. Řekli byste to?

Herečce Tori Spelling, která se proslavila rolí Donny v seriálu Beverly Hills 90210, je dnes čtyřicet let. Tori velmi brzy podlehla možnostem plastické chirurgie a vylepšování obličeje pomocí botoxových injekcí. Ty jí značně změnily rysy v obličeji a herečka tak vypadá spíše starší.

Jejímu vzhledu příliš nepomáhá ani extrémně výrazné líčení. Pamětníci populárního seriálu z prostředí americké smetánky si jistě vzpomenou, jak se během seriálu herečce zničehonic zvětšil hrudník. Scény, kdy se pak seriálová Donna koupala v bazénu, už pak stoprocentně odhalily zásah plastických chirurgů.

Dcera hollywoodského producenta Aarona Spellinga ale nezůstala jen u silikonů. Nechala si přifouknout rty, vpravovat botoxové injekce do obličeje a držela drastické diety, což se na matce čtyř dětí, které má s hereckým kolegou Deanem McDermottem, značně projevilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články