Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Herec ze seriálu Dexter se oženil: Jeho manželka je ochotná podstoupit jednu zajímavou věc…

Michael a jeho vyvolená Morgan Macgregor.
+ Další fotografie
Michael C. Hall, kterého si většina lidí vybaví hlavně jako filmového Dextera, do toho konečně praštil. Po čtyřech letech si vzal svoji sympatickou přítelkyni Morgan Macgregor. Na jejich svatbě nebylo nic až tak výjimečného, přesto se pár domluvil na něčem, co by mnoho žen nepřeneslo přes srdce. O co jde?

Michael a Morgan si totiž naplánovali svatbu na 29. února, na přestupný rok. Chtěli mít tak klid od výročí, které budou slavit až v roce 2020. Možná proto se svatbou otáleli tak dlouho. Každopádně Morgan se květin a romantických dárků dočká až po čtyřech letech, což by ne každá žena překousla.

Svatba byla jednoduchá a proběhla na newyorské radnici. Ostatně pro Michaela je to už druhý sňatek. Ještě během natáčení Dextera byl ženatý se svou seriálovou sestrou Jennifer Carpenter. V roce 2011 se ale rozvedli a ještě dva roky poté společně hráli v seriálu.

Michael C. Hall se ve společnosti Morgan objevil oficiálně v roce 2012, kdy ho doprovázela na ceny Emmy. Herec si nevybral jenom pěknou tvářičku. Jeho manželka je spisovatelka a literární kritička. Tak snad mu to napodruhé vyjde.

Mohlo by vás zajímat

Další články