Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Herec Zdeněk Godla míří do pořadu Prostřeno! Co na něj řeknou ostatní?

+ Dalších 8 fotografií
V rámci úterního dílu Prostřena si soutěžící Oliver vybere dost netradiční zábavu. Pozve si kamaráda Zdeňka Godlu (43). Herec známý ze seriálu Most! ale ostatním soutěžícím nic moc říkat nebude. Ani jeden z nich totiž fanouškem seriálu Most! není. Bude se ostatním kulturní vložka v podobě známého herce líbit, či nikoliv?

V úterním díle pořadu Prostřeno vsadí soutěžící Oliver na známou tvář. Vzhledem k tomu, že vaří v Mostě, nevymýšlí žádnou zábavu, ale pozve si svého kamaráda ze Severky, herce Zdeňka Godlu.

Kdo ze soutěžících ho pozná? A s jakým úspěchem se taková zábava u ostatních setká? Je lepší známá tvář než zdobení perníčků? Navíc to vypadá, že se produkci pořadu Prostřeno podařilo dát dohromady lidi, kteří seriál Most! nikdy neviděli… Mine se tak zábava účinkem, nebo naopak nasadí Oliver laťku tak vysoko, že ostatní přejde chuť vymýšlet cokoliv dalšího?

Herec Zdeněk Godla po seriálu Most! přijal i nabídku na natáčení Ordinace v růžové zahradě. Povědomí o herci z Chomutova tak bude mezi diváky ještě větší.

Podívejte se na ukázku videa ze zítřejší večeře u Olivera.

Související články

Další články