Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Herec Zac Efron terčem posměchu: Vypadá jako David Hasselhoff, poukazují fanoušci

Zac Efron se změnil k nepoznání: Vypadá jako David Hasselhoff, smějí se lidé
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Proměna

Herec Zac Efron (37) si v posledních letech prošel velmi výraznou proměnou. Fanoušci začali spekulovat o tom, že podstoupil plastiky, ovšem hvězda Muzikálu ze střední promluvila o skutečném důvodu, proč se mu tvář v průběhu pár let změnila. V roce 2013 utrpěl nehodu, při níž si zlomil čelist, a posléze se mu zvětšily svaly, jak prozradil pro Men’s Health Issue. Fanoušci nyní na sociálních sítích Efrona srovnávají s hercem Davidem Hasselhoffem (71) z Pobřežní hlídky.

Zac Efron patřil k největším Disney hvězdám. Do výšin ho vystřelila hlavně role Troye Boltona v trilogii Muzikál ze střední. V průběhu let si zahrál i v dalších povedených snímcích, jako třeba Železní bratři, Zlo s lidskou tváří nebo Na pivo do první linie, a podařilo se mu zbavit nálepky „nevinného chlapce“.

Jenže v posledních letech si fanoušci začali všímat, že se děje něco podivného s jeho obličejem. Bradu a tvář měl větší než obvykle a fanoušci na sociálních sítích herce srovnávají s Davidem Hasselhoffem, který v legendárním seriálu Pobřežní hlídka ztvárnil Mitche Buchannona. Jedná se o narážku i z toho důvodu, že si v Pobřežní hlídce zahrál v roce 2017 i Zac Efron. „Přijde to jenom mně, nebo Zac Efron připomíná Davida Hasselhoffa circa z roku 1985?“ zeptal se jeden z uživatelů na sítích. „Co si to udělal s tvářemi, špičkou nosu, bradou a rty. Panebože, Zacu! Tohle se ti nepodařilo,“ napsal další uživatel.

Osudná nehoda

Jenže za jeho novým vzhledem nestojí botox, jak si mnozí myslí, ale něco mnohem závažnějšího. V roce 2013 se Efronovi stala nehoda, kdy ve svém domě v Los Angeles nešťastně uklouzl a při úrazu si zlomil čelist. Ztratil vědomí, a když se probral, „brada mu visela z obličeje“, jak prozradil před lety pro Men’s Health Issue.Po nehodě začal pravidelně docházet na fyzikální terapii, aby si čelist rehabilitoval. Ale v roce 2021, když cestoval po Austrálii, kde natáčel druhou řadu seriálu Down to Earth, si musel od obličejových cvičení dát pauzu. Právě to zapříčinilo, že se mu svaly zvětšily a tím se změnila i jeho čelist. „Prostě vyrostly. Jsou opravdu velké,“ prozradil již zmíněnému webu. Toho, že se mu čelist změnila, si ani nijak nevšiml, dokud mu jeho matka nezavolala s tím, zda nepodstoupil plastickou operaci.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy