Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Herec z Ulice je štěstím bez sebe: Poprvé se stane otcem! S přítelkyní už znají pohlaví miminka!

Konečně z něj bude táta!
Zdroj: HURDA Martin / CNC / Profimedia
+ Dalších 48 fotografií
Seriálový Martin Maléř z Ulice možná leckomu leze krkem, jeho představitel Tomáš Dastlík (42) je ale velký sympaťák. Herec momentálně prožívá nejšťastnější životní období. Dozvěděl se, že z něj po letech čekání konečně bude táta. S přítelkyní už dokonce vědí, jaké pohlaví bude jejich první potomek mít!

Ulici hraje otce dvou už téměř dospělých dětí, Filipa a Roziny, kterou ztvárňuje kočička Anička Kadeřávková (20). Sám Tomáš Dastlík žádné potomky nemá, to se teď ale změní. Hercova přítelkyně je konečně v jiném stavu a Dastlík zase štěstím bez sebe!

„S přítelkyní čekáme syna! Termín máme už čtvrtého ledna, takže se strašně těším,“ svěřil se deníku Aha! šťastný Dastlík. Herec byl dlouhou dobu bez partnerky, ale stávající přítelkyně je bezpochyby jeho osudovou láskou.

Oblečení a hračky už prvnímu synovi pořídili, jen s výběrem jména stále váhají. „Doteď jsme mu říkali Rufíček, takhle ho ale pojmenovat nemůžeme. To by měl za trest,“ říká uvědoměle Tomáš, což mu chválíme. Letošní nejšílenější jméno by se mu ale s Rufíčkem stejně povedlo překonat jen stěží.

Související články

Další články