Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Herec Saša Rašilov bude počtvrté otcem: Přát si pohlaví je zbytečná pýcha a bláznovství, vzkázal

Herec Saša Rašilov bude počtvrté otcem: Přát si pohlaví je zbytečná pýcha a bláznovství, vzkázal
Zdroj: reprofoto FTV Prima/TOP STAR
+ Další 4 fotografie
rodina
Herec a idol ženských srdcí Saša Rašilov (47) má další důvod k oslavě. V brzké době se totiž stane počtvrté tatínkem. Oblíbený herec má z předchozího vztahu dvě dospělé dcery. Před třemi lety se herci narodila dcera Maruška, se kterou má s manželkou Lídou. Nyní se oba dva těší z dalšího přírůstku do rodiny.

Saša Rašilov je zkušeným otcem. Z předchozího manželství má dvě dospělé dcery a v roce 2017 se mu narodila třetí, která dostala krásné jméno Maruška. Jak to tak vypadá, tak letošní baby boom pokračuje dál.

Před pár dny se podělila o své těhotenství na sociálních sítích herečka Veronika Arichteva a nyní se k ní přidal i Saša Rašilov. "Jsme šťastní, že to proběhlo tak, jak to může proběhnout všem normálně žijícím občanům a ne tak, jak se to u nás občas stává," okomentoval další příchod potomka na svět herec v Top Staru na Primě.

Manželka Lída se na příchod druhého potomka už nemlže dočkat stejně jako dvouletá Maruška. "Já se modlím za to, aby to bylo zdravé a na víc si opravdu nedělám nárok. Myslím si, že je to bláznovství a zbytečná pýcha, si něco takového přát," dodal budoucí čtyřnásobný tatínek.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy