Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Herec Roman Vojtek život s milenkou nezvládá: Stopku mu vystavilo jeho vlastní tělo!

Roman by měl asi přibrzdit.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Roman Vojtek je v jednom kole. Musí se starat nejen o svou dceru, ale také věnovat čas nové milence. Jenže nyní to vše bude mít ještě složitější. Jeho tělo totiž nejspíše nápor nevydrželo a vystavilo stopku!

Asi toho v poslední době na Romana Vojtka bylo moc. Jeho dcerku čeká první školní rok, navíc musí čas věnovat své nové přítelkyni.

K tomu všemu je i hodně pracovně vytížený – hraje v několika muzikálech a k tomu se ještě připravuje na nový ročník soutěže Tvoje tvář má známý hlas. I když tělo v poslední době šetřil a užíval si volna, tak i přes to přišlo varování.

“Stalo se mi to během natáčení soutěže Tvoje tvář má známý hlas. To si občas vybere svoji daň. Ale není to nic, co by mi ohrožovalo život, jen jsem si zlomil prst,” popsal Roman svoje zranění a jasně tak potvrdil, že toho je na něj poslední dobou nějak moc.

Je evidentní, že už i stále mladě vypadající český herec stárne, padesátka se nezadržitelně blíží a tělo už nevydrží takový nápor jako ve dvaceti nebo třiceti. Ještě k tomu když se musí ohánět za o patnáct let mladší milenkou, která má stále sil na rozdávání…

Související články

Další články