Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Herec Roman Štolpa utekl z nemocnice. Jeho břicho po operaci připomíná cedník!

Roman Štolpa prodělal operaci kýly.
Zdroj: herminapress.cz

Herce Romana Štolpu (48) mezi televizními diváky proslavilo účinkování v rodinném seriálu Rodinná pouta, později přejmenovaném na Velmi křehké vztahy. Mezitím se provalily na veřejnost jeho problémy s alkoholem, které zřejmě jeho organismus oslabily. Před několika dny se herec s velkými bolestmi dostal do nemocnice, kde ho po vyšetření lékaři okamžitě poslali na operační sál.

"Trošku jsem to přehnal s pomocí při stavění a pak odklízení kulis v divadle. Chytly mě bolesti, a když jsem si postěžoval odborníkovi, hned mne poslal na kudlu. V pondělí (6. 5.) jsem absolvoval operaci kýly, o den později jsem roupama už neměl co dělat, a jelikož jsem slíbil, že se zúčastním slavnostní akce v jednom akvaparku, po anglicku jsem se vypařil a splnil, co jsem slíbil," prozradil na sebe Štolpa.

Na akci pak ukazoval břicho, na kterém byly jasně vidět následky čerstvé operace a přesná místa, kde lékaři operovali. Snad se Roman poučí a rehabilitaci po zákroku si nahradí odpočíváním a šetrnějším přístupem ke svému tělu.

Související články

Další články