Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Herec Ordinace Kubát (†30) prohrál boj s rakovinou: O své nemoci lhal sám sobě

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
k lékařům nechodil
Herec z Ordinace Aleš Kubát (†30) podlehl zákeřné rakovině. O průběhu nemoci nyní promluvila jeho sestra. Aleš prý bolesti v krajině břišní podcenil.

Bylo mu pouhých 30 let. Herec z Ordinace Aleš Kubát podlehl zákeřné rakovině. Už v minulosti s rakovinou bojoval, teď si myslel, že má vyhráno. Bohužel se mýlil. K lékařům Aleš chodil velmi nerad.

„On nám vždycky přísahal, že půjde. A pak říkal, že byl, abychom mu s tím furt dali pokoj,“ uvedla pro deník Aha! jeho sestra Kateřina. „Bylo v něm obrovské dobro. Je důležité, aby lidé jeho příběh znali, a svým varováním pomáhal dál,“ doplnila slečna Kateřina v slzách.

Aleš Kubát zlé nemoci podlehl v noci z 25. na 26. prosince. „Vánoce jsme trávili u rodičů v Chrudimi. Aleše pobolívalo břicho, jenže myslel si, že to je jen žlučník nebo že něco špatného snědl. Na Boží hod ráno nám ale říká, pojďte sem, já to mám nějaký tvrdý. Odjeli jsme s ním okamžitě do nemocnice a tam mu po ultrazvuku sdělili, že má metastáze a veliký nádor na ledvinách,“ doplnila hercova sestra. Plánovala se léčba. Bohužel zůstaly už jen plány…

Související články

Další články