Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Herec Marek Vašut (58) šokoval nečekaným přiznáním

Dana Morávková a Marek Vašut.
V pořadu Tenký led Dany Morávkové otevřeně řekl, že se dobrovolně vzdal možnosti mít dítě. Věří, že už je na to starý a že ani pro potomka by vysoký věk jeho tatínka nebyl ideální. Co dalšího prozradil o svém soukromí? To se dozvíte v pátečním díle pořadu Tenký led Dany Morávkové, který vysílá TV Barrandov ve 21:25! A co se bude řešit? Jak sbalit chlapa!

Navzdory skutečnosti, že si plno mužů pořizuje děti na stará kolena – Karel Gott (79), Karel Šíp, Petr Janda, František Janeček nebo třeba Michal Horáček by o tom mohli vyprávět -, herec Marek Vašut má na pozdní otcovství svůj názor. „Je mi padesát osm a myslím si, že už jsem ve věku, ve kterém by muž už čistě ze zdravotních důvodů neměl být otcem. Marná sláva,“ přiznal.

Marek v tom má zkrátka jasno. „Mně sedmdesátiletí tatínci neimponují, protože jsem četl vývody lékařů, kteří to dokládají na konkrétních číslech. To děcko může být třeba zdravé, ale je náchylné k alergiím a tak dále, protože ten reprodukční materiál není tak kvalitní jako ve třiceti nebo pětatřiceti letech. A k tomu ještě ten nezdravý životní styl…,“ konstatoval. Herec je se svým osudem srovnaný a rozhodně se tím, že nebude mít svého pokračovatele, netrápí.

Mohlo by vás zajímat

Další články