Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Herec Jiří Langmajer ukázal svou krásnou dceru. Proč tak dlouho tuhle nádhernou zrzku schovával?

Ta se mu vážně povedla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Herec Jiří Langmajer (50) si své soukromí vždy bedlivě hlídal, především své dvě dcery. Jenže to se mu teď nepovedlo a celému národu předvedl, jakou to má doma kočku. Zrzavá Julie je totiž jak vystřižená z módního časopisu.

Sám herec Jiří Langmajer je fešák k pohledání, o kterého se ženy vždy přetahovaly. On toho rád využil, ale teď to vypadá, že se konečně usadil vedle kolegyně Adély Gondíkové (42). S bývalou ženou Kamilou (46) má dvě dcery – Terezu (26) a Julii (18). Tu mladší konečně předvedl světu a je opravdu na co se koukat.

Zrzavá dívka si nemohla nechat ujít oslavu tátových kulatin, už dávno jsou zažehnány rodinné křivdy, kdy holky nemohly Jirkovi odpustit to, že od nich odešel. Teď to vypadá, že je vše v nejlepším pořádku a Julie byla vedle táty jeden úsměv za druhým.

Dokonce si s sebou přivedla i přítele, který vypadá, že už do rodiny skvěle zapadl a i herec ho své dcerce schvaluje. Ale není se čemu divit, že ji radši nikde neukazoval. Nechtěl, aby ji chlapi naháněli a musel je odhazovat vidlemi.

Julie má totiž postavu modelky, krásné zrzavé vlasy a bezchybnou světlou pleť. I když si nejsou moc s tátou podobní, tak bude i ona lámat všem ctitelům srdce, už teď je o ni velký zájem. Jen aby si ji její blonďáček nakonec uhlídal…

Související články

Další články