Podle serveru Dating Famous Fix prošlo Jamiemu Dornanovi aka Christianu Greyovi postelí celkem pět slavných žen před tím, než zakotvil u Amelie Warner, své manželky, kterou si vzal v roce 2013. Tedy ve stejné době, kdy zazářil v kritiky i diváky oceňovaném kriminálním dramatu The Fall, kde si zahrál sériového vraha.

Jeho hvězda stoupá strmě vzhůru společně s jeho rolí v 50 odstínech šedi. I v osobním životě se mu daří. Jeho žena mu porodila dceru Dulcii.

Ještě před tím, než se stal s Jamieho vzorný manžel a milující otec od rodiny, byl ale pěkný divoch.

Sienna Miller, britsko-americká herečka, módní návrhářka a modelka, byla v mládí jednou z jeho partnerek. Nahradila ji ale mnohem známější herečka Keira Knightley, se kterou se původně měl setkat na jeden den kvůli focení v New Yorku. Byly z toho nakonec dva roky, které skončily v srpnu 2005.

Po půl roce samoty do hry vstoupila rebelka a několikrát léčená závislačka na všem možném – Lindsay Lohan. Ani jeden z páru vztah oficiálně nepotvrdil, až do června téhož roku, kdy spolu byli viděni naposledy, oba tvrdili, že se jedná o sprosté drby. Z jakého důvodu byl Jamie Dornan jeden z 36 milenců na seznamu Lindsay, je záhadou.

Rebelku střídá rebelka. V roce 2006 se na scéně objevuje Kate Moss. Možná díky bohu tento vztah nevyšel a nemusíme se dívat na to, jak herec tahá podnapilou milovnici koksu z baru do auta pravidelně dvakrát týdně.

Mischa Barton, britská herečka několikrát oceněná na Teen Choice Award, věnovala Jamieho uhrančivému pohledu rok 2007. Rozejít se měl pár poté, co herec dvakrát po sobě zapomněl přijít na rande.

konečně Amelia Warner. V pouhých dvaceti letech si vzala Colina Farella, notoricky známého „zlého kluka“. Farell měl tehdy dvacet pět a obřad proběhl na tahitské pláži. Z čehož lze usuzovat, že se nejedná o cudnou dívku.

To už je ale dávná minulost a její srdce teď patří Jamiemu, kterého doprovodila zatím na každou premiéru odstínů. Pár vypadá šťastně, snad se Jamie po tom všem už konečně našel.