Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Herec Jakub Štáfek pořádně zmužněl. Holky, o tomto tvrďákovi se vám bude i zdát!

Býval pořádné ucho.
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Herec si postavil kariéru na roli Matěje Jordána v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje dlouhých deset let. Ale za tu dobu hodně zmužněl a pokouší se z toho zaškatulkování utéct. Konečně dostal i jinou roli, kde si splní sen, protože bude hrát pořádného tvrďáka.

Kam se hrabe nějaký student Matěj, který tak maximálně řeší, se kterou holkou půjde do postele. Teď už konečně opravdu dospěl a zahraje si vyšetřovatele, který nezná strach.

Lukáš Panenka, kterého Jakub ztvární v novém krimi seriálu Specialisté, je kandidát na komisaře. Má přetékající sebevědomí a ve svém účinku na ženy se sám považuje za neodolatelného. Jako pro mladíka z venkova je Praha pro Lukáše něco jako dobrodružné hřiště, které mu není nikdy dostatečně turbulentní. Čím větší je úkol, s o to větší vervou se do něho vrhne.

„Dnes jsme točili peprnou scénu, zaskákali jsme si, zaběhali i zastříleli. Natáčení je poměrně fyzicky náročné a vzhledem k tomu, že většina scén se odehrává v exteriéru, občas to díky počasí není vždy úplně příjemné,“ dodal ke své roli Jakub.

Jak si Jakub poradil s fyzicky náročným natáčením? A sedla mu role policejního vyšetřovatele? To uvidí diváci už v pondělí večer od 20:20 na Nově.

Související články

Další články