Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Herec Igor Bareš se ZHROUTIL KVŮLI DLUHŮM! Dluží tisíce na alimentech

Herec neví kudy kam.
Zdroj: Profimedia.cz
Vzal si větší sousto, než dokáže ukousnout. Rozvedl se, vzal si mladou holku, se kterou zplodil další potomky. Jenže nedomyslel to, že všechno ho bude stát fůru peněz. Z dluhů má naprostou hrůzu, psychika udělala své a herce Igora Bareše začalo zrazovat zdraví!

Když se oblíbenému herci udělalo v divadle zle přímo před diváky, tak kolegové neváhali a zavolali mu sanitku. Ve fakultní nemocnici v Praze mu hned udělali všechny možné testy, ale na nic kloudného nepřišli.

„Lékaři mi řekli, že mé potíže jsou psychosomatického původu,“ řekl Bareš Blesku. Laicky řečeno – za jeho kolaps může stres a psychické napětí. „I když jsem před představením užil všechny legální podpůrné prostředky, bylo mi stále hůř,“ přiznal sám herec.

Z čeho takový umělec může mít deprese, když se mu v práci daří, nedávno se mu narodil další potomek a má doma mladou šťabajznu? Jde samozřejmě o peníze. Jeho bývalá partnerka možná nemůže vydýchat to, že ji opustil kvůli mladší, tak se ho snaží pravděpodobně aspoň oškubat.

Podala totiž žádost o zvýšení alimentů na jejich dceru Sonju (18) a měl by platit 18 tisíc a do toho to bude muset celé zpětně ještě doplatit. Jestli tak bude muset učinit, tak bude finančně na dně. Přeci jen do toho živí manželku a dvě malé děti.

Je z toho celého tak na dně, že bude muset vyhledat pomoc odborníka, nebo se z celé situace brzy zhroutí. Začíná se totiž víc než na práci soustředit na soukromé problémy a na jeho rolích je to dost znát.

Související články

Další články