Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Herec David Gránský přiznal neskutečnou bolest: S partnerkou přišli o vytoužené miminko

David Gránský s manželkou Nikolou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Potrat

Herec David Gránský (30) a jeho Nikola se radovali z toho, že se stanou rodiči. Jejich štěstí ale nakonec vystřídala bolest a smutek. Jak nyní Gránský prozradil pro Blesk, v roce 2021, kdy byla Nikola ve třetím měsíci těhotenství, přestalo miminku tlouct srdíčko a ona potratila. Podruhé to naštěstí páru vyšlo a nyní se radují ze syna Matea, který se narodil minulý rok.

Těhotenství je kouzelný okamžik a David Gránský byl společně s partnerkou Nikolou štěstím bez sebe, když očekávali v roce 2021 potomka. Jenže následně přišla obrovská bolest.

Nikola totiž ve třetím měsíci potratila. „Nikdy jsem to do médií neříkal, vlastně o tomhle strašně smutným období vůbec nemluvíme, což je možná špatně. Tehdy jsme to strašně obrečeli, navíc my jsme to tehdy už oznámili rodině a nejbližším kamarádům. Všichni nám říkali, že jsme mladí zdraví lidi, co by se mohlo pokazit. Ale i tak se něco pokazit nakonec může,“ prozradil pro Blesk Gránský.

Radost z nového potomka

O tom, že potratila, se dozvěděla na běžné kontrole. „Navíc si vůbec nedokážu představit, jaké to musí být pro psychiku té ženy. Protože ve chvíli, kdy jsme se to dozvěděli, Nikču objednali na zákrok až za čtyři dny!“ nechal se slyšet.

Na dítě naštěstí pár nezanevřel a nedlouho poté Nikola otěhotněla znovu. Nyní se společně radují ze syna Matea, který se jim narodil v červnu minulého roku, jak tehdy informovali na svém Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy