Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Herec Bob Klepl v slzách: Zemřela mu milovaná arménská maminka Natalia

Kleplovi zemřela maminka.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Úmrtí

Oblíbený herec Bob Klepl (66) zažívá obrovskou bolest. Ve věku úctyhodných devadesáti let zemřela jeho maminka Natalia Ogandžanová. O úmrtí informoval na facebookové stránce arménský magazín ORER Armenian European Magazine.

Herec Bohumil Klepl je zcela zdrcený. V devadesáti letech mu odešla jeho milovaná maminka Natalia Kleplová (Ogandžanová), s níž si byl Klepl obzvláště blízký.

S hlubokým zármutkem vám oznamujeme, že ve věku 90 let nás opustila maminka česko-arménského populárního herce Bohumila Klepla, Natalia Kleplová. Paní Natalia zůstává v našich vzpomínkách jako živý, milý a arménský člověk. Nechť její duše odpočívá v pokoji. Jménem redakce časopisu DAYS vyjadřujeme upřímnou soustrast drahému Bobu Kleplovi a jeho rodině,“ uvedl na Facebooku arménský magazín ORER Armenian European Magazine.

Narodil se v Moskvě

Bob Klepl se narodil v Moskvě českému tatínkovi a arménské mamince. Podle informací Blesku se Kleplovi rodiče seznámili právě v Moskvě, hlavním městě Ruska, kde Bobův tatínek vyučoval strojní inženýrství. Maminka pracovala jako letecká navigátorka. Klepl má ještě bratra, který žije v izraelském Tel Avivu.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy