Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Herec a model: René ze Svatby na první pohled se měl objevit i v hollywoodském filmu

S Reném to nevyšlo.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
zkušenosti
Stejně jako ženichové Radek a Pavel, ani René z show Svatba na první pohled nestál před kamerou poprvé. Zdá se, že ještě v dobách, kdy žil v zahraničí, se snažil uplatnit jako herec. Na stránkách Starnow, kde je možné najít profily osob, jež se snaží uplatnit v zábavním průmyslu, má vlastní profil. Pochlubil se tam například i tím, že byl součástí komparsu ve velkém hollywoodském filmu.

Svatba na první pohled se pomalu ale jistě chýlí ke konci, ve středu se diváci mohou podívat na předposlední díl. Již dříve se ukázalo, že Radek a Pavel už v televizi byli, první z nich v pořadu Nebezpečné vztahy, druhý pak v Soudkyni Barbaře Nyní je jasné, že ani René Vrábel nestál před kamerou poprvé v životě.

Jeden z nejsympatičtějších ženichů, vůči kterému diváci téměř nemají výhrady, žil dlouhodobě v zahraničí. Patrně už v té době si založil profil na stránkách Starnow, kam si filmoví, seriáloví a televizní tvůrci chodí čas od času vybírat nové talenty.

Na svém profilu se René chlubí tím, že měl už několik menších mluvených rolí. Zdatný je prý dokonce i v tanci zvaném breakdance, mluví plynule česky, anglicky a dokáže napodobit ruský přízvuk. V české tvorbě je ale zřejmě zbytečné ho hledat, tvrdí totiž, že má na kontě větší úspěch.

Hollywoodský film

Zřejmě nejvýraznější zkušeností, kterou si René zanesl do profilu, je hraní ve velkém hollywoodském filmu. Konkrétně napsal, že vyjít by měl příští rok, na stránkách ale nelze dohledat, kdy tuto informaci zveřejnil. Je tak možné, že film už je venku. O velkou roli ale nešlo, ženich byl součástí komparsu.

Do konce ani Reného nevěsta Petra nebyla ve světle kamer poprvé. Petra se totiž snažila prorazit v SuperStar.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy