Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Herci ze Slunečné se umí bavit: Marek Lambora strčil Evě Burešové zadek do obličeje

Hlavní protagonisté Eva Burešová a Marek Lambora.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
video
Seriál Slunečná se těší velké oblibě, lidé milují především Evu Burešovou (26) a Marka Lamboru (25), kteří hrají Týnu a Janka. Ačkoliv by si to mnozí přáli, herci ve skutečnosti pár netvoří, jsou to ale dobří přátelé, mají se rádi a vědí, jak se při natáčecích pauzách zabavit. Burešová na TikToku zveřejnila vtipné video, kde jí Lambora strčil zadek do obličeje.

Týnu Popelkovou a Janka Linharta si diváci seriálu Slunečná zamilovali. Eva Burešová a Marek Lambora tvoří před kamerou dynamické duo, kterému lidé věří každičké slovo ze scénáře. Skvěle si rozumí nejen na natáčení, ale i v zákulisí.

Ačkoliv diváci na sociální sítě mnohokrát psali, že Eva a Marek by tvořili krásný pár, herci zůstávají dobrými přáteli a ke vztahu se mezi nimi neschyluje. Umí si ale užít každou společnou chvíli a jeden z druhého si umí udělat legraci.

Eva Burešová na TikToku zveřejnila vtipné video, kde jí Marek Lambora strčil zadek od obličeje a jí samotnou tak odstrčil na zem. Oba herci se při natáčení tohoto videa nepochybně bavili a splnili tak sen fanoušků Evy, kteří ji o video s Markem dlouho prosili.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy