Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Herci ze sitcomu Teorie velkého třesku budou multimilionáři! Protestovali a dostali brutálně přidáno! Kolik?!

Zdraví vás noví multimilionáři.
Zdroj: CBS

Sitcom Teorie velkého třesku je už několik sezon obrovským hitem, který je sledovaný ve spoustě zemí světa. Není proto divu, že když všem hlavním hercům vypršely stávající smlouvy, řekli si, že by si zasloužili podstatně více peněz. Zasekli se tedy a vyhrožovali, že v nové řadě hrát nebudou.

A tak televizi nezbylo nic jiného než jim pořádně zaplatit.

Největší výplatu dostane trojice Jim Parsons, Johnny Galecki a Kaley Cuoco – tedy Sheldon, Leonard a Penny. Ti by měli dostávat jeden milion dolarů za jediný díl sitcomu. Tedy totéž, co dostávali ke konci herci z Přátel.

Jelikož se má natáčet ještě osmá až desátá série, znamená to, že tyto peníze dostanou za 72 dalších epizod. K tomu ještě budou mít procenta z prodejů DVD a prodeje seriálu do dalších zemí. Podle odhadů by si všichni tři mohli přijít na 100 milionů dolarů, což znamená, že až skončí Teorie velkého třesku, nebudou muset do konce života hnout prstem.

Přepočteno na české koruny? 2 miliardy a 80 milionů k tomu. Týjo.

Související články

Další články