Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Herci ze seriálu Cizinka pláčou: Záhadně zemřel bratr jejich kolegy Jack Burns (†14)

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
neštěstí
Teprve čtrnáctiletý talentovaný tanečník Jack Burns byl nalezen mrtvý v domě svých rodičů. Bratr hvězdy seriálu Cizinka, v originálu Outlander, zemřel za záhadných okolností a co přesně se mu stalo odhalí až pitva. Jacka oplakává nejen jeho rodina, ale i herečtí kolegové jeho slavnějšího brášky.

Jack Burns byl žákem základní školy a členem taneční akademie Elite Academy of Dance. V tanci, především v baletu, dosahoval obrovských úspěchů a byl přirovnáván k novodobému Billymu Elliotovi. Jeho život zmařila záhadná a náhlá smrt.

Burns byl nalezen mrtvý v domě svých rodičů. Policie uvedla, že jeho smrt nevyšetřuje jako vraždu, nicméně co se mu skutečně stalo je stále záhadou. Příčinu náhlého skonu odhalí až soudem nařízená pitva.

Jack byl bratrem herecké hvězdy seriálu Cizinka, který zahraniční diváci znají jako Outlander. Mladší Rory v něm hrál v letech 2014 – 2016 a Jack ho na natáčení často navštěvoval. Herci ze seriálu nyní truchlí nad ztrátou mladého a talentovaného mladíka, který prý dokázal svým úsměvem rozjasnit den.

Mohlo by vás zajímat

Další články