Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Herci z Rychle a zběsile kdysi a dnes: Takhle se změnili 19 let po natočení prvního filmu

Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Je to už 19 let, co si milovníci aut zamilovali první díl ze série Rychle a zběsile. Tehdy se divákům v kinech a na televizních obrazovkách představila parta tvořená Brianem, Domem, Letty a Miou, která se v luxusních vozech proháněla v ulicích při nelegálních závodech. Jak se hlavní protagonisté od roku 2001 změnili?

Svalnatí muži, sexy holky a rychlá auta. Snímek Rychle a zběsile měl lákadla pro ženy i muže, a proto se z něj stal tak velký hit, že se dočkal už celkem 10 pokračování, z nichž jedno by mělo jít do kin letos a další v příštím roce. Jak se změnili hlavní hrdinové?

Do série Rychle a zběsile se herci přidali jako mladí a víceméně nezkušení, jejich tváře se však brzy staly známými po celém světě. Ať už ale mluvíme o Vinu Dieselovi, Michelle Rodriguez či Jordaně Brewster, zub času se na nich po 19 letech nepodepsal tak, jak by si mnozí mohli myslet.

Smutek za Paula Walkera

Fanoušky i kolegy v roce 2013 zasáhla zpráva o úmrtí Paula Walkera, který v Rychle a zběsile hrál Briana. Herci s každým novým filmem uctívají jeho památku a každoročně na něj vzpomínají na výročí jeho smrti, ale i v den, kdy by měl narozeniny. Po jeho skonu navíc byli oporou jeho dceři Meadow Podívejte se, jak se Paulovi nejbližší přátelé, které nazýval druhou rodinou, změnili.

Související články

Další články