Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Herci z Pomády v slzách: Zemřel jejich kolega Edd Byrnes, zanechal po sobě ženu a syna

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
smutek
Herce z Pomády zasáhla smutná zpráva, jejich kolega Edd Byrnes je po smrti. Informaci o tom, že ve věku 87 let zemřel, uvedl na Twitteru jeho syn Logan Byrnes. Přičina smrti oblíbeného, především muzikálového umělce není známa.

Edd Byrnes zemřel ve středu ve svém domě v Santa Monice. Smutnou zprávu oznámil na Twitteru jeho syn Logan Byrnes. „S hlubokým zármutkem vám musím oznámit, že můj otec Edd Byrnes je po smrti. Byl to úžasný muž a můj nejlepší přítel,“ napsal.

Oblíbený herec pocházel z chudé rodiny, o otce přišel ve svých 13 letech poté, co se upil k smrti. Ve 20 letech se přestěhoval z New Yorku do Hollywoodu a velmi rychle se uchytil ve světě showbyznysu.

Čeští diváci si mohou herce pamatovat především jako Vince Fontaineho z filmu Pomáda. V muzikálu si zahrál po boku velkých hvězd tehdejší doby, jakými byli například John Travolta a Olivia Newton-John, kteří se ujali rolí hlavních postav.

Slavné snímky Edda Byrnese

Kromě Pomády si Byrnes zahrál i ve filmech Charlieho andílci, Smrt po telefonu, Oddíl z Beverly Hills, Tajná invaze a Barakuda čeká. Epizodní roli dostal i v oblíbeném devadesátkovém sitcomu Ženatý se závazky.

Na to, jak dnes vypadají herci z Pomády, kteří po svém kolegovi truchlí, se podívejte v galerii.

Související články

Další články