Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Herci z Kouzelníka Žita se přenesli přes ostrou kritiku. Co dnes Kadeřávková a Šafařík dělají?

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
pohádka

Pohádka Kouzelník Žito měla premiéru o Vánocích 2018 a u diváků se s příliš velkým ohlasem nesetkala. Do širšího povědomí se však díky ní dostala dvojice mladých herců. Co dnes představitelé hlavních rolí Denis Šafařík a Anna Kadeřávková dělají a jak se vyvíjí jejich kariéra?

Kritika se do vánoční pohádky roku 2018 pořádně opřela. Velká očekávání přinesla velké zklamání. Pokud patříte mezi ty, kteří ji nezatracují, neviděli jste ji nebo jí chcete dát druhou šanci, máte možnost dnes ve 20:15. Právě v tomto čase pohádka začíná na programu ČT1.

Z princezny Adélky je holka na vdávání

Co dnes dělají představitelé hlavních rolí? Začneme českou herečkou Annou Kadeřávkovou, která v červenci oslavila 24. narozeniny. Anna pochází z velmi početné rodiny, má čtyři sestry a pět bratrů.

Kromě role princezny Adélky ve zmiňované pohádce ji diváci znají díky nováckému seriálu Ulice, ve kterém ztvárnila Rozinu Maléřovou. Pamatovat si ji také můžete ze seriálu Vyšehrad nebo filmů Andílek na nervy či Každý milion dobrý.

V roce 2018 se jí podařilo získat dvě menší role v zahraničí, a to v seriálu Haunted pro Netflix a seriálu Lore na Amazonu. To bylo právě v době, kdy se proměnila i v princeznu Adélku.

Zasnoubení s rapperem Strapem?

Co se jejího osobního života týká, i zde byl důležitým milníkem rok 2018. V létě tohoto roku se totiž rozešla se svým hereckým kolegou Johanem Mádrem, se kterým dlouho randila. Do té doby platili za jeden z nejhezčích párů.

Po krachu tohoto vztahu dlouho tvrdila, že je bez přítele. Nakonec se ale na sociálních sítích pochlubila, že tomu tak není. Začala totiž randit se slovenským rapperem Strapem, se kterým se seznámila během natáčení. Společně si vybudovali hnízdečko lásky v Bratislavě a vypadá to, že jim to pěkně klape. Dokonce se vyrojily i spekulace o jejich zasnoubení.

Z kouzelníka Žita policejním agentem Nováčkem

Pro mladého a nadějného herce Denise Šafaříka byla v roce 2018 role kouzelníka Žita první velkou hereckou příležitostí. Kritické reakce jej nevyvedly z míry a krátce poté si střihl menší roli ve filmu Jan Palach.

O dva roky později pak dostal další velkou šanci, a to v seriálu Zločiny Velké Prahy. Diváci jej mohli vidět jako policejního agenta Martina Nováčka. Ten pomáhá s vyšetřováním zločinů inspektoru Budíkovi v podání Jaroslava Plesla.

Představil se také jako světoznámý spisovatel Franz Kafka, a to v dokumentu České televize Španělská chřipka. Šafařík se v jednom z rozhovorů pro ČT svěřil, že také rád píše. Věnuje se poezii, ale dokončil také scénář a stal se režisérem svého vlastního filmu. Jeho režijní i scenáristický debut se skládá z patnácti povídek a jde o žánr tragikomedie.

Více o pohádce Kouzelník Žito ➔

Související články

Další články