Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Herci z Harryho Pottera se změnili k nepoznání: Hermiona je krásná žena, Ron pupkatý taťka

Herci z Harryho Pottera se změnili k nepoznání: Hermiona je krásná žena, Ron pupkatý taťka
Zdroj: 2001 Warner Bros, showpix.cz
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Od natočení prvního snímku o Harrym Potterovi uběhlo už neuvěřitelných 19 let, lidé ho ale stále milují. Protagonisté už dávno nejsou malé děti, ba naopak, jsou to dospělí lidé, kterým se v kariéře velmi daří i přesto, že si někteří vybrali u herectví nezůstat. Dnes vypadají všichni úplně jinak.

Knižní série Harry Potter byla hitem, a proto, když se rozhodlo o jejím zfilmování, fanoušci byli nadšení. Hned několika hercům se poštěstilo zahrát si v celkem osmi snímcích, které jim zaručily celoživotní slávu.

Postavy, které diváci viděli vyrůstat, zůstaly v magickém světě a herci, kteří je hráli, jsou dnes dospělí lidé. Ačkoliv někteří z nich se herectví už tolik nevěnují, stále je lidé poznávají jako malé kouzelníky.

Nové životy

Spousta z oblíbených postav prošla proměnami nejen vzhledovými, ale i životními. Některé už se staly rodiči, jiné pracují na svých kariérách a další byly například dokonce i ve vězení. Podívejte se do galerie na to, jak dnes vypadají a co dělají oblíbení hrdinové z filmů Harry Potter.

Související články

Další články