Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Herci z filmu Kačenka a strašidla: Helena Vitovská vyrostla z holčičky v krásnou ženu

Herci z filmu Kačenka a strašidla: Helena Vitovská vyrostla z holčičky v krásnou ženu
Zdroj: Filmové studio Barrandov
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Patříte-li mezi fanoušky televizního filmu a seriálu Kačenka a strašidla, jistě si vzpomenete na jeho hlavní představitelku, malou Kačenku Mahlerovou. Její role se tehdy zhostila Helena Vitovská, která v branži nezůstala. Jak dnes vypadá nejen ona, ale i legendární strašidla?

Pohádková komedie Kačenka a strašidla o nezaměstnaných strašidlech a Domu hrůzy byla nejen u dětského publika oblíbená. Nejinak tomu je i dnes, o čemž svědčí i fakt, že si ji v televizi jen málokdo nechá ujít. Jak dnes vypadá rozkošná holčička a strašidla?

Helena Vitovská se k filmu dostala náhodou a její kariéra neměla dlouhého trvání. Herectví se přestala věnovat po pouhých šesti filmech, tvrdí ale, že ničeho nelituje. Kvůli natáčení totiž prý zameškávala školu, a proto musela s hraním přestat.

Vitovská vystudovala dvě vysoké školy – Policejní akademii a management na Vysoké škole zemědělské. Je milovnicí britských koček a pracuje jako manažerka. Naposledy se nechala slyšet, že po filmu netouží, ale kdyby jí někdo nabídl zajímavou roli, přemýšlela by o ní.

Strašidla

Všechna strašidla z filmu u herectví pochopitelně zůstala. Jiřina Bohdalová je známá z mnoha filmů i seriálů a Eva Vejmělková, i když dnes už s pár vráskami navíc, stále okouzluje diváky svými blond kadeřemi a modrýma očima. Skvělý herec Svatopluk Beneš pak tento svět v roce 2007 opustil, jeho posledním snímkem se stalo drama Želary. Na všechny herce se podívejte do galerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy